ÖZER ÖRME

Tekstil ilk olarak insanın örtünme ve doğa koşullarından korunma ihtiyacını karşılamak amacıyla çevresinde bulduğu lifsi malzemelerle oluşturduğu dokuma ürünleri olarak ortaya çıkmıştır. Daha sonra bu ürünleri doğadan elde ettiği boyalarla renklendiren insan, bununla da yetinmemiş kendini ifade etme içgüdüsüyle duygu ve düşüncelerini bu dokumalar üzerinde şekillendirmiştir. Tekstil ürünleri üzerinde renkli desenler elde etmek amacıyla yapılan bu bölgesel boyamalara baskı denilmektedir.

Tekstil baskıcılığında düz baskıların yanı sıra baskıda farklı efekt kazandıran baskılar tekstil piyasasında yoğun ilgi görmüş, baskılı ürünün görselliklerinin tüketici üzerinde bıraktığı etki dikkat çekmiştir. Bu yüzden de özel baskılara eğilim artmıştır. Yapılan özel baskıda boya ve kimyasal madde atığının az oluşu işletmeciler için önemli bir avantaj olmaktadır. Ayrıca özel baskılar için malzeme tedarikinin kolay ve ucuz olması, yapılan baskıların çok zaman almayışı da önemli bir avantajdır.

1995 yılında kurulan Özer Örme, kurulduğu tarihten itibaren dışa dönük vizyonu ve çarpıcı tasarımlarıyla, örme çeşitleri ve tekstil sektörüne birçok yenilik katmış, doğaya ve bireye saygılı olmayı varoluş politikası olarak belirlemiştir. Firmamızın temel felsefesi olan müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve uzman kadrosuyla birleştiğinde kısa zamanda sektörde pek çok sürdürülebilir iş ortaklıkları kazandırmıştır. Hali hazırda pek çok önemli dünya markalarının kumaş tedarikçisi durumunda olan firmamız değerlerinden ve misyonundan asla taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Zaman içinde bünyesine katmış olduğu varak baskı, flok baskı, kraş baskı, gofraj baskı, emboss baskı ve glitter baskı makinalarıyla ürün çeşitliliğini arttırmış, ayrıca bünyesinde bulundurduğu holtmelt, alevli ve lateks laminasyon makinaları tekstil ve ayrıca ayakkabı tekstili sektörlerine de çeşitli ar-ge çalışmaları sunmasını sağlamıştır.Firmamız polyester kumaşların her çeşidini bünyesinde bulundurmaktadır. Çeşitli baskı ve laminasyon teknikleriyle birleşip çarpıcı tasarımlar oluşturan ürünlerimiz çeşitli sektörlere öncülük etmektedir.

Vizyonumuz / Misyonumuz

MİSYONUMUZ
Baskı teknikleri, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ile çeşitli paydaşlarına en iyi yararı sağlayan, rekabetçi konumu ile sektörün tercih edilen firması olmak.

VİZYONUMUZ
Özer Örme, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişimi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini amaçlar. Bu amaç doğrultusunda ülkesi, sektörü, müşterileri ve tedarikçileri için güven ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

2500000Varak Baskı
1250000Laminasyon
1500000Glitter
2000000Crush
2000000Rotasyon


Varak Baskı | Glitter Baskı | Piliseli Baskı | Gofraj Baskı | Rotasyon Baskı | Emboss Baskı | Rotasyon